Kierownik sklepu

3 100,00 zł

umowa o pracę


Do naszego zespołu poszukujemy:

Kierownika sklepu

Rysopis zadań!
• Zadbasz o profesjonalny wizerunek naszych salonów- w Twojej gestii będzie leżało dbanie o to, by podległa placówka w pełni spełniania standardy Al.Capone
• Do Twoich obowiązków będzie należało dbanie o poprawność dokumentacji księgowej
• Zajmiesz się analizą wyników osiąganych przez sklep oraz podejmowaniem skutecznych działań w celu ich poprawy
• Twoją rolą będzie zarządzanie podległym zespołem


Wymagania

Znaki szczególne poszukiwanego!• Zależy nam na Twojej dyspozycyjności, ponieważ dla klientów dostępni jesteśmy 7 dni w tygodniu. Tu nie ma kompromisów!

• Ważna jest dla nas Twoja motywacja do nauki i rozwoju. Jesteśmy ekspertami w tym, co robimy i liczymy również na Twoją inicjatywę w poszerzaniu swojej wiedzy o oferowanych produktach

• Oczekujemy samodzielności i dobrej organizacji. W końcu doskonale wiesz, że to od Ciebie zależy efektywność Twojej pracy!

• Mile widziane jest doświadczenie na stanowisku kierownika lub jego zastępcy, chociaż nie jest to warunek konieczny


Oferujemy

Nagroda dla zatrudnionego !Warto zostać z nami na dłużej, a mamy ku temu naprawdę mocne argumenty!

• Udział w cyklicznych imprezach branżowych.

• Regularne degustacje i szkolenia z Ambasadorami najlepszych alkoholi

• Szkolenia zagraniczne dla mistrzów sprzedaży z każdego sklepu, w trakcie których poznasz miejsca powstawania najlepszych alkoholi

• Ciągłe podnoszenie umiejętności i kompetencji sprzedażowych poprzez szkolenia wewnętrzne i dostęp do platformy edukacyjnej – wiedza zawsze pod ręką !

Nasze mocne strony !

Nie bez powodu mówimy o sobie: „Rodzina Al.Capone”. Zależy nam na tym, aby każdy z pracowników czuł się częścią zespołu i miał realny wpływ na kształtowanie Firmy jako miejsca pracy. To właśnie dzięki opiniom naszych pracowników możemy zmieniać się na lepsze!

Zobacz, z czego szczególnie jesteśmy dumni:

• Aż 96% zatrudnionych utożsamia się z marką Al.Capone

• Prawie 95% naszych pracowników potwierdza, że ma możliwość rozwoju w sieci Al.Capone

• 93% zatrudnionych w firmie lubi swoją pracę

• 91% osób docenia wyjątkową atmosferę panującą w miejscu pracy

• Aż 91% naszych pracowników poleciłoby pracę swoim znajomym!

Cieszymy się, że to nasi pracownicy są naszą najlepszą wizytówką!

Ktokolwiek widział, idealnego kandydata

proszony jest o pilne wysłanie swojego CV na adres : m.parowicz@alejacapone.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzule do procesu rekrutacji.


Klauzule informacyjne

Klauzule do procesu rekrutacji.

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji.

• Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, przez Al. Capone Sp. z o.o. z siedzibą przy Pleśna 506, 33-171 Pleśna zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Jestem świadoma/-y, że wyrażona przeze mnie zgoda może być w każdym momencie wycofana.

1.1. Klauzula informacyjna do procesu rekrutacji.Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Al. Capone Sp. z o.o. z siedzibą w m. Pleśna.

Możecie Państwo skontaktować się z nami pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej pisząc na adres: ul. Chemiczna 142, 33-101 Tarnów.

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w związku z prowadzonym procesem rekrutacji, na podstawie wyrażonej zgody lub także w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych (jeśli wyrazicie Państwo na to zgodę) - art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz w celu obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji - co stanowi tzw. prawnie uzasadniony interes ADO.- art. 6 ust. 1 lit. f RODO;

Państwa dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom, które na zlecenie Administratora wykonują czynności wspierające jego działalność, (w szczególności: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom i serwisantom systemów informatycznych) i podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Nie przekazujemy danych osobowych do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.

Dane osobowe będą przechowywane przez miesiąc od czasu zakończenia rekrutacji, przez roku -w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji lub do czasu odwołania udzielonej przez Państwa zgody.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie ich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak niezbędne, by przystąpić do procesu rekrutacji i możliwości kontaktu z Państwem.Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.Aplikuj

Ważne do: 2022.12.08, wyświetleń: 167

nr ogłoszenia: 2720